Kategorie

Koszyk  

(pusty)

Producenci

Kamuflaż Deerhunter Sneaky 3D Set color 20

Dwuczęściowy komplet maskujący znanej i cenionej marki Deerhunter, Innowacji Camo - Sneaky 3D color 20. Idealny podczas polowań zimowych z ukrycia.

Więcej szczegółów

Promocja!

399,00zł

359,00zł

Dostępność:
Dostępny

Uwaga! Ostatnia sztuka


  • Currently 0.00/5

Ocena: 0.0/5 (0 głosów )Dwuczęściowy komplet maskujący znanej i cenionej marki Deerhunter, Innowacji Camo - Sneaky 3D color 20. Idealny podczas polowań zimowych z ukrycia.

Kamuflaż Deerhunter został stworzony do polowań na ziemi i w powietrzu. Efekt 3-D podkreśla użycie wielokolorowych wzorów, w celu osiągnięcia optymalnego kamuflażu. Komplet Deerhunter został opracowany na pokrycie od 0-180 cm. Innymi słowy, od podstaw do 180cm nad ziemią, co oznacza średnią wysokość myśliwego.

Deerhunter został stworzony z mieszanki scenariuszy polowań na ziemi, ale także scenariuszy z poziomu ptaka. 3D-efekt jest bardziej widoczny poprzez różne wzory kolorowe ziemi w celu osiągnięcia ostatecznego kamuflażu.


Dzięki pobocznym trójkątom i wystających ścinków kamuflaż doskonale rozmywa sylwetkę ludzkiej postury, dzięki czemu możemy śmiało podchodzić zwierzynę która jest szczególnie wyczulona na kształt ludzki. Znajdzie swoje zastosowanie podczas polowań na zwierzynę z bliskich odległości, czy do fotografowania łatwo płochliwych ziwerząt.

Zestaw tworzą spodnie i narzuta na tułów z kapturem. W kieszeni znajduje się woreczek do którego całość możemy w łatwy i szybki sposób zapakować.

Ten produkt nie posiada jeszcze opini.

Tylko zarejestrowany użytkownik może wystawić opinię do produktu.