Kategorie

Koszyk  

(pusty)

Producenci

Nóż Kizlyar Ochotnik, drewno

Wysokiej jakości nóż Ochotnik rosyjskiej marki KIZLYAR. Tradycyjny nóż myśliwski idealny do skórowania i patroszenia wnętrzności zwierzyny. Konstrukcja Full Tang daje dużą wytrzymałość przy niemal każdej pracy.

Więcej szczegółów

299,00zł

Dostępność:
Dostępny


  • Currently 5.00/5

Ocena: 5.0/5 (1 głos ) 

 

Wysokiej jakości nóż ochotnik rosyjskiej marki KIZLYAR z rękojeścią z hartowanego orzecha kaukaskiego. Tradycyjny nóż myśliwski idealny do skórowania i patroszenia wnętrzności zwierzyny. Konstrukcja Full Tang daje dużą wytrzymałość przy niemal każdej pracy. Rękojeść wykonano z orzecha kaukaskiego. Otwór na jej końcu pozwala na założenie linki zabezpieczającej. Skórzana pochwa posiada zapięcie uniemożliwające wysunięcie się noża.

Wszystkie modele noży wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukazkich rzemieślników. Są one na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych. Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Jest to trwały i mocny nóż o stałej klindze z szlifem wklęsłym. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. Pokrowiec wykonany jest ręcznie z naturalnej skóry. Posiada zapięcie do paska.

Produkty Kizlyara wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata w tym do Polski. Produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków,  turystów, wojskowych i w całym personelu militarnym.  Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada licencję na produkcje broni białej. Ich produkcja posiada certyfikat produkcji broni białej i certyfikat wyrobów nie będących bronią białą.

Firma Kizlyar jest członkiem Towarzystwa "Sztuki ludowej i rzemiosła Rosji", jest również laureatem programu "100 najlepszych produktów Rosji" i na rynku rosyjskim uważana jest za jednego z wiodących producentów noży. W procesie produkcyjnym obok tradycyjnych metod wykorzystywane są najnowsze techniki, co pozwala na oferowanie towaru o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Kizlyar zaprosił do współpracy kaukaskich mistrzów, zajmujących się produkcją broni z pokolenia na pokolenie, oraz rzemieślników z różnych regionów Dagestanu, znanego z produkcji arcydzieł broni białej.Dane techniczne

- Długość klingi noża: 10,5 cm
- Długość rękojeści: 12,0 cm
- Długość całkowita: 22,5 cm 
- Grubość klingi noża: 3,0 mm
- Stal: nierdzewna 65x13 (aus8)
- Pokrowiec: skóra, grubość 5 mm
- Rękojeść noża: orzech Kaukaski
- Konstrukcja: Full-tang
- Symbol producenta: Ochotnik
- Twardość HRC: 56-58
- Waga: 200g

Gwarancja 12 miesięcy.

Get Adobe Flash player

Ten produkt nie posiada jeszcze opini.

Tylko zarejestrowany użytkownik może wystawić opinię do produktu.