Kategorie

Koszyk  

(pusty)

Producenci

Nasadka noktowizyjna Dipol D128 do lunety dziennej + laser L2 +adapter 55-60lp/mm

Noktowizor Dipol D128 firmy Dipol można podłączyć do każdej lunety dziennej za pomocą specjalnego adaptera z kompletem pierścieni do wszystkich rozmiarów lunet. Po zamontowaniu D126 do lunety nasadka przejmuje wszystkie parametry lunety takie jak krzyż, powiększenie, precyzję. Zmienia się jedynie obraz z dziennego na noktowizyjny. GENERACJA 2++ (55-60LP/MM)

Więcej szczegółów

Promocja!

9 875,00zł

9 500,00zł

Dostępność:
Dostępny


  • Currently 5.00/5

Ocena: 5.0/5 (1 głos )Dipol – nowoczesna noktowizja w zasięgu ręki! Zapoznaj się z możliwościami jakie daje Ci monokular/nakładka D128!


Wszechstronność – D128 jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, może być z powodzeniem używany jako monokular do obserwacji dookolnej, można go również sprzęgnąć z maską na głowę by uwolnić ręce, ale co najważniejsze – D128 posiada opcję połączenia z lunetą celowniczą dzięki czemu możliwe jest oddawanie strzału nawet w całkowitej ciemności! Komplet redukcji umożliwia montaż na większości lunet na rynku, sam montaż i demontaż taki trwa raptem kilka sekund.


Nowoczesne technologia – D128 wyposażony został w zaawansowany przetwornik generacji II+. Oferuje on wysoki komfort pracy, tworząc obraz wysokiej rozdzielczości, nasycony, kontrastowy pełen szczegółów. Bez problemu można dokonać rozpoznania zwierzyny w lesie czy też osób w terenie zabudowanym.


Wytrzymałość – istotną cechą monokularu/nakładki D128 jest jej zwarta i solidna obudowa wykonana z lekkiego aluminium pokrytego miejscami gumą. Dzięki niej urządzenie to jest odporne na wstrząsy (montaż na broni dużego kalibru), posiada wodoodporność (IPX4), a jego pełne elektroniki wnętrze jest dobrze zabezpieczone.


Kompaktowy – D128 jest niezwykle małym i poręcznym noktowizorem, bez problemu zmieści w każdej kieszeni spodni. Przy zastosowaniu montażu na głowę lub też do lunety w zasadzie nie odczuwa się jego wagi, która wynosi tylko 340 gram!

D128 stanowi kwintesencje nowoczesnego noktowizora, jest mały i lekki, posiada wiele możliwości użytkowych, oferuje doskonałe parametry techniczne, jest to właściwy wybór dla wymagających użytkowników.

Dane techniczne:
-generacja: II+
-powiększenie: 1x
-ogniskowa: F27 mm
-rozdzielczość: 55-60 lp/mm
-pole widzenia: 40 st.
-zakres ostrości, m: od 0,25 ... nieskonczoności
-wymiary: 129x55x68 mm
-waga: 340 g.
-zasięg wykrycia człowieka w świetle ¼ księżyca: 700 m.
-zasilanie: AA (LR6)
-czas pracy: 25 godzin

Elementy zestawu:
-nasadka noktowizor Dipol D128
-adapter MK123 (łącznik nasadki + komplet pierścieni) (wariant)
-laser L2
-podstawka dodatkowego iluminatora
-bateria
-pokrowiec
-dokumentacja techniczna


Gwarancja 12 miesięcy.

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Ten produkt nie posiada jeszcze opini.

Tylko zarejestrowany użytkownik może wystawić opinię do produktu.